Ako tipovať

Ako začať tipovať na internete

Ak sa zaujímate o tipovanie a stávkovanie na internete, prinášame Vám stručný návod čo k tomu budete potrebovať a ako začať.

Ako tipovať cez internet - začíname:

Na internete v dnešnej dobe pôsobí viacero kvalitných stávkových kancelárií, ktoré ponúkajú tipovanie a stávky na internete. Okrem niekoľkých klasických stávkových spoločností, ktoré svoju pôvodnú činnosť “kamennej” stávkovej kancelárie rozšírili aj o možnosť tipovať cez internet (Fortuna, NIKE, Tipsport …), sú tu aj zahraničné stávkové spoločnosti, ktoré sa špecializujú hlavne na online tipovanie a majú stránky okrem anglickej, prípadne nemeckej lokalizácie už aj v slovenskej alebo českej jazykovej verzii.

V prvom rade si treba vybrať stávkovú kanceláriu, ktorú budete pri tipovaní cez internet aktívne využívať. Ponuka jednotlivých stávkových kancelárií je veľmi kvalitne spracovaná a rozdiely sú minimálne. Odlišnosti môžu byť hlavne pri vstupných bonusoch pre nových užívateľov, prípadne v ponuke rôznych možností a variánt tipovania na jednotlivé športové podujatia. Niekde sa dá tipovať na špeciálne ponuky ako napr.: kto dá prvý gól, o koľko gólov vyhrá daný tím, koľko bude rohových kopov, počet jedenástiek, koľko bude vylúčených hráčov, kto bude víťaz turnaja MS, LIVE tipovanie počas zápasu, závody chrtov, tipy na politiku, voľby a pod.